A A A A

Nasze referencje"(..) Firma Wincanton Polska współpracuje nieprzerwanie od 2005 roku z Firmą Noria Sp. zo.o. w zakresie projektów programistycznych realizowanych na potrzeby naszej działalności.(...)"
Patryk Pająk
Dyrektor ds. IT
Wincanton Polska Sp. zo.o."Uprzejmie informuję, że zespół programistów firmy Noria Sp. zo.o. opracował i wdrożył na zlecenie firmy Samsung Electronics Polska dwie zaawansowane aplikacje internetowe o charakterze lojalnościowym (...)"

Paweł Ziemiński
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu IT
Samsung Electronics Polska Sp. z o.o."(...) zespół programistów i analityków Firmy NORIA Sp. z o.o. obsługuje od strony informatyczno-technicznej system teleinformatyczny wspomagający Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. (...)
Jerzy Owsiak
Prezes Zarządu
Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


"(...) Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu, naszym zdaniem gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb Zamawiającego."
Grzegorz Bojar
Dyrektor Systemów Informatycznych
RUCH S.A.

 


"Uprzejmie informuję, iż zespół programistów firmy NORIA opracował i wdrożył platformę komunikacyjną - aplikację wspierającą funkcjonowanie rozproszonej floty samochodów ciężarowych z wykorzystaniem urządzeń typu PDA(...)"
Mirosław Zubek
Członek Zarządu
Paul Klacska Polska sp. zo.o.


"(...) przekazuje w załączeniu referencje udzielone na podstawie kilkuletniej owocnej współpracy. Jednocześnie życzymy Państwu i Archiwom dalszych udanych przedsięwzięć w dziedzinie informatyzacji archiwów."
Anna Laszuk
Kierownik Centralnego Ośrodka Informacji Archiwalnej
Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych


"(...) Wdrożona przez firmę Noria aplikacja www.pksbilety.pl została wykonana zgodnie ze specyfikacją, a pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem i kreatywnością.  Współpraca przebiegała sprawnie i w przyjaznej atmosferze."
Marzena Truszkowska
Z-ca Dyrektora ds. Finansowych i Administracyjnych
PPKS w Warszawie


"(...) poleca usługi realizowane przez firmę NORIA Sp. z o.o. w zakresie wykonania rozwiązań internetowych. Tym samym potwierdzamy stworzenie i wdrożenie przez firmę Noria Sp. z o.o. aplikacji internetowej „elektroniczny obieg dokumentów”."
Wojciech Jasiński
Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych 
P.G.M Żyrardów Sp. z o.o.

 

Klienci

Aktualności

01.03.2013 - Nasz 1% wspiera FAR. Noria jest firmą, której nieobce są idee kryjące się w pojęciu społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej...