A A A A

O firmie

O nas
NORIA Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych do celów marketingowych, biznesowych, komunikacyjnych i informacyjnych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najnowszych technologiach.
Kontynuujemy działalność firmy Polska OnLine, jednej z pierwszych firm internetowych (ISP) w Polsce, założonej jeszcze w 1994 roku. Pracownicy Spółki dysponują unikalną wiedzą i doświadczeniem w zakresie integracji systemów internetowych.

Dlaczego NORIA
Nazwa firmy pochodzi od starożytnego narzędzia do podnoszenia wody w celu nawadniania pól uprawnych. Nawiązując do tego znaczenia chcieliśmy pokazać, iż Noria napędza biznes. Dlatego nasze działania skupiają się głównie wokół aplikacji wpływających sprzedaż i podnoszących wizerunek firmy.

Nasza misja
Internet jest dla nas medium, które integruje systemy wspierające zarządzanie informacją, logistyką, prowadzenie transakcji handlowych oraz wszelkich innych aspektów przedsięwzięć prowadzonych przez naszych Klientów. Dostarczone przez nas rozwiązania, służą zarówno do wspierania wewnętrznych procesów zachodzących w firmie, jak i komunikacji zewnętrznej.

Wiedza i doświadczenie
Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, jesteśmy w stanie realizować projekty w różnych technologiach, m.in.: .net, PHP, JAVA.
Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwalają świadczyć nam również usługi konsultacyjne w obszarze najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.
NORIA Sp. z o. o. należy do grona niewielu firm w Polsce, o tak dużym doświadczeniu praktycznym w zakresie wykorzystania możliwości Internetu do działalności w biznesie.

Jak działamy
Podstawą naszego działania jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta oraz do szybko zmieniających się wymogów rynku internetowego. Nasze systemy tworzone są modułowo, dlatego możliwy jest ciągły rozwój alikacji.
Realizując projekt na każdym etapie współpracujemy z Klientem, aby maksymalnie spełnić jego wymagania i oczekiwania.

Klienci

Aktualności

01.03.2013 - Nasz 1% wspiera FAR. Noria jest firmą, której nieobce są idee kryjące się w pojęciu społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej...

Technologie

ASP - technologia firmy Microsoft do tworzenia dynamicznych stron WWW wykonywanych po stornie serwera, oparta o język skryptowy np.: VBScript, C#,, JScript, PerlScript, Python, Ruby, Delphi. Dokumenty ASP składaja się z dwóch elementów z kodu programu oraz kodu HTML lub XHTML.

MS SQL - system zarządzania bazą danych.
Charakteryzuje się tym, iż jako język zapytań używany jest przede wszystkim Transact-SQL, który stanowi rozwinięcie standardu ANSI/ISO.MS SQL Server jest platformą bazodanową typu klient-serwer.

HIBERNATE - framework do realizacji warstwy dostępu do danych..
Zapewnia on przede wszystkim translację danych pomiędzy relacyjną bazą danych, a światem obiektowym. Opiera się na wykorzystaniu opisu struktury danych za pomocą języka XML, dzięki czemu można "rzutować" obiekty.

IIS - jest zbiorem usług internetowych dla systemów rodziny Microsoft Windows..
IIS jest drugim co do popularności, serwerem stron internetowych. Według Netcraft w listopadzie 2008 roku IIS obsługiwał 34,49% wszystkich stron internetowych.