A A A A

Aplikacje Dedykowane

Aplikacje Dedykowane to cała gama rozwiązań tworzonych indywidualnie i dostosowanych do potrzeb Klienta. Aplikacje te są tworzone na zamówienie, realizowane po przeprowadzeniu szczegółowej analizy potrzeb i wymagań.
NORIA wykonuje systemy dedykowane spełniające wyznaczone przez Klienta kryteria tak, aby zredukować czas i koszty związane z wykonywaniem uciążliwych czynności oraz usprawnienia zarządzania w firmie. Zaprojektowanie systemu następuje od początku i dostosowane do specyfiki działania konkretnej firmy.

Dlaczego warto wdrażać Aplikacje Dedykowane:
Na sukces firmy składa się wiele wiele czynników między innymi praca poszczególnych zespołów wewnętrznych jak również komunikacja z otoczeniem. Usprawnienie pracy zespołów, z jednej strony, a przejrzystość form zarządzania i łatwość kontaktu z otoczeniem z drugiej, w znaczący sposób podnosi efektywność działań firmy. Internet i technologie o niego oparte pozwalają tworzyć systemy, dzięki którym w widoczny sposób można poprawić jakość zarządzania firmą, a także usprawnić komunikację wewnątrz firmy, jak i z partnerami oraz Klientami.
Efektem połączenia wiedzy Klienta na temat proponowanego przez nas rozwiązania oraz doświadczenia analityków zajmujących się automatyzacją i optymalizacją procesów biznesowych powstaje usprawniająca działanie firmy aplikacja dedykowana.

Przykładowy cykl tworzenia aplikacji dedykowanych:

 • analiza
 • prototypowanie wstępne
 • prototypowanie funkcjonalne
 • implementacja
 • testy
 • wdrożenie
 • szkolenia
 • pielęgnacja i rozwój aplikacjiPrzykłady przez nas stworzonych Aplikacji Dedykowanych:

 

 • APLIKACJA LISTY PRZEWOZOWE - program realizuje w trybie on-line zarządzanie listami przewozowymi, specyfikacjami załadunków oraz kartotekami między innymi: klientów, nadawców, odbiorców, miejsc załadunku i miejsc dostawy, spedytorów (oddziałów), przewoźników, opakowań, oraz dodatkowych usług uzupełniających ofertę klienta.

 

 • APLIKACJA INTERNETOWY SYSTEM SPRZEDAŻY BILETÓW - system do zamawiania biletów on-line. Działa jak dodatkowy kanał sprzedaży biletów - zwiększa sprzedaż. Aplikacja pozwala na zarządzanie treścią na stronie internetowej.

 

 • PLATFORMA KOMUNIKACYJNA PDA - aplikacja wspierająca funkcjonowanie rozproszonej floty samochodów ciężarowych z wykorzystaniem urządzeń typu PDA, system zapewnia komunikacje pomiędzy kierowcami a centralą firmy, dba o utrzymanie wysokich standardów technicznych pojazdów oraz aktualność certyfikatów i szkoleń. Dodatkowe funkcje komunikacyjne umożliwiają opracowanie  dla kierowców optymalnych tras przejazdu z zaznaczeniem występujących na  drodze utrudnień.

 

 • APLIKACJA WSPOMAGAJĄCA PRZEPŁYW INFORMACJI W ŚRODOWISKU ROZPROSZONYM - nasze możliwości programistyczne obejmują wykonanie skomplikowanych aplikacji, wykorzystywanych do zbierania informacji oraz gromadzenia ich w bazie danych z oddalonych od siebie punktów poprzez wykorzystanie łączności GPRS. Zbudowaliśmy system informatyczny wspierający Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków prowadzony w całej Polsce. Jest on realizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

 

 

 

Aktualności

01.03.2013 - Nasz 1% wspiera FAR. Noria jest firmą, której nieobce są idee kryjące się w pojęciu społecznej odpowiedzialności biznesu. Więcej...