A A A A

Pakiety hostingowe, Hosting dedykowany, Kolokacje

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi przy wdrażaniu przez nas aplikacji internetowych świadczymy usługi hostingowe. Specjalizujemy się w hostingu serwisów internetowych i aplikacji dedykowanych oraz systemów kont poczty elektronicznej. Jesteśmy Partnerem NASK (Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej) w zakresie usług rejestracji krajowych domen.


Pakiety hostingowe


Hosting dedykowany


Rejestracja domen   

Oferujemy pakiety hostingowe w dwóch wariantach: 10GB oraz 50GB z dostępem przez przeglądarkę z możliwością pełnego zarządzania kontami. Pomoc techniczna dla oferowanych przez nas usług jest realizowana poprzez bezpośredni kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wsparcie techniczne.

Hosting dedykowany świadczony przez Norię daje gwarancję najwyższej jakości usług. Oferujemy:  maszyny wirtualne, fizyczne dzierżawione, możliwość kolokacji własnego urządzenia. Wspieramy platformy: Windows, Linux. Zapewniamy kompleksową opiekę techniczną, administrację oraz wsparcie techniczne.

Oferujemy rejestrację i utrzymanie domen. Domena jest nazwą, dzięki której adresy stron WWW oraz skrzynek pocztowych będą unikalne i łatwe do zapamiętania.