A A A A

Nasz 1% wspiera FAR

Noria jest firmą, której nieobce są idee kryjące się w pojęciu społecznej odpowiedzialności biznesu.

W związku z tym w szczególnym okresie jakim jest czas zbierania 1% naszych podatków na wsparcie działalności non-profit, chcemy przedstawić Państwu jedną z organizacji, której działalność w wyjątkowy sposób nas ujęła – Fundację Aktywnej Rehabilitacji.
To nietypowa Fundacja: założona przez wózkowiczów dla wózkowiczów, oparta o rolę wzorca osobowego i niepełnosprawnych instruktorów poruszających się na wózkach uczy osoby sparaliżowane jak odzyskać niezależność i, pomimo skutków urazu, powrócić do pełni życia społecznego. Swoje cele Fundacja osiąga poprzez poddanie beneficjentów intensywnemu treningowi sportowemu, nauce czynności samoobsługowych i takich technik jazdy na wózku inwalidzkim, dzięki którym wózkowicz sam będzie w stanie pokonać krawężniki czy nawet schody.  

Działalność FAR ma głęboko ludzki sens – przywraca godność i pozwala, mimo wypadku, żyć pełnią życia.Ma też głęboki sens ekonomiczny: pozwala wrócić do pracy i z niej, a nie z zasiłku, utrzymywać się.

Jeśli jeszcze nie zdecydowali Państwo, którą organizację chcą Państwo wesprzeć, podpowiadamy, że ta bezsprzecznie jest tego warta.

Krótki film (5 min) o efektach aktywnej rehabilitacji można zobaczyć pod tym linkiem

http://www.youtube.com/watch?v=g6rlfd8YbFU

Dominik, obecnie instruktor aktywnej rehabilitacji, ceniony zawodnik rugby na wózkach, mąż i ojciec opowiada o tym, jak odzyskał niezależność.

KRS Fundacji Aktywnej Rehabilitacji to 0000032645.

Więcej informacji i link do PIT-ów on-line z nr KRS na www.far.org.pl

Referencje

Paul Klascka - "Uprzejmie informuję, iż zespół programistów firmy NORIA opracował i wdrożył platformę komunikacyjną (...)"

Wincanton Polska - "(..) Firma Wincanton Polska współpracuje nieprzerwanie od 2005 roku z firmą Noria Sp. zo.o. w zakresie projektów programistycznych realizowanych na potrzeby naszej działalności.(...)"

Samsung - "Uprzejmie informuję, że zespół programistów firmy Noria Sp. zo.o. opracował i wdrożył na zlecenie firmy Samsung Electronics Polska dwie zaawansowane aplikacje internetowe o charakterze lojalnościowym (...)"

RUCH S.A. - "(...) Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy możemy stwierdzić, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu, naszym zdaniem gwarantują produkt wysokiej jakości, dostosowany do indywidualnych potrzeb (...)"

Klienci